מה זה טוויטר?

טוויטר - websteps

רוצים לעשות שינוי ? תרצה לשוחח עם נציגינו? השאר פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אם גללת בטוויטר היום, אולי ראית אנשים רבים מדברים על משהו שנקרא Twitter Crop. זהו hashtag המסייע לתוכן להיות ויראלי על ידי שימוש במגמות ופרסום ציוצים בזמן אמת במהלך אירועים גדולים. אנשים השתמשו בטוויטר כדי לחגוג את התכונה החדשה, והיא אפילו החלה להיות אופנתית. משתמשי טוויטר לא יכולים להפסיק לחגוג, אבל מה אם טוויטר תציג תכונה חדשה לגמרי באמצע אירוע גדול כמו גביע העולם או האולימפיאדה?

מה ניתן לעשות בטוויטר ?

טוויטר מאפשר כעת לאנשים להחליף את הדירוג המוביל שלהם דירוג ציוצים כדי להזין את ההודעות והציוצים האחרונים בלחיצה אחת – על סמך משוב המשתמשים. אתה יכול לראות את כל הציוצים כקבוצה על ידי חיפוש # nyctweetup, ואנשים שמגיבים על אירועי טוויטר בניו יורק הוסיפו את ההודעות שלהם. לטוויטר יש גם תכונה חדשה שמוחקת לחלוטין את כל הציוצים המשויכים לפרופיל הטוויטר שלך.

בונוס נוסף לשימוש בטוויטר

בונוס נוסף לשימוש בטוויטר הוא שהוא מציע לוח מחוונים אנליטי העוקב אחר ביצועי הציוצים שלך, כולל מספר הציוצים ביום, אחוז הציוצים החדשים והזמן הממוצע לכל ציוץ. באפשרותך להציג את התפלגות על ידי לחיצה על ציוץ בחלק העליון של הניווט ומציאתו על ידי ציוץ, או לחיצה עליו בפינה השמאלית העליונה של המסך. שירות החיפוש של טוויטר עוזר לכם למצוא ציוצים בנושא ספציפי, אך הוא גם מאפשר למשתמשים לעקוב אחר כל הציוצים החדשים בנושא ספציפי בזמן אמת.

מה נותן האשטאר בטוויטר ?

לחץ על האשטאג כדי לראות את כל הציוצים שהוזכרו בזמן אמת, גם אם אנשים לא עוקבים אחריך. לחץ על ההאשטג בפינה השמאלית העליונה של המסך ולחץ עליו בתיבת חיפוש בתחתית המסך כדי לראות את כל הציוצים שהזכירו, אנשים שלא עקבו אחריך ורשימת כל העוקבים שלך.

לאחר מכן עבור לצ'ט הצ'ט והזן את ההאשטאג (במקרה זה # SundaySupper). טוויטר (ורוב לקוחות הטוויטר כמו Tweetdeck) מקלים על שיתוף פוסטים מעניינים באמצעות סמל ה- retweet בכל ציוץ, כך שלא תצטרכו לבצע ציוץ מחדש באופן ידני.

אם אתה מקדם משהו אף אחד לא יכול לציין אותו מחדש, ואינך יכול גם לצייץ ציוצים מחשבונות פרטיים. שידורי טוויטר הם בעצם המטבע של טוויטר, לכן כשאתה מציין ציוצים אחרים, זה קצת מעודד לצייץ מחדש את הציוץ שלך. בעזרת הגדרות הפרטיות, העוקבים שלך יכולים לצייץ את הציוצים שלך, שיוכלו לצייץ מחדש את הציוץ.

פוסטים בבלוג מבטיחים כי לצ'אטים בטוויטר שלך תהיה השפעה מתמשכת, גם אם הם נופלים לתחתית העדכון שלך בטוויטר. תוכלו גם לעקוב אחרי אחרים בטוויטר, כך שלא תצטרכו לעמוד כל הזמן ולעקוב אחד אחרי השני, גם אם שכחתם אותם.

כדי להשתמש בעלוני טוויטר, הירשם תחילה ל- Revue עם חשבון דוא"ל וחשבון טוויטר, ואז אנשים יכולים לייבא את כתובת הדוא"ל שלהם כדי להגדיר חשבונות טוויטר בכתובת www.twitter.com. אם מישהו יחליט לעקוב אחריך בטוויטר, טוויטר ישלח לך ציוץ שתוכל לעקוב אחריו באמצעות מנוי לציוץ זה. ברגע שתקבל את עדכון הטוויטר שלך, תמצא מישהו מעניין, כולל סלבריטאים. אנשים יכולים גם לאתר ולהזמין אנשים באמצעות טוויטר, פייסבוק או מדיה חברתית אחרת.

למה מיועד פרופיל משתמש בטוויטר ?

פרופילי משתמשים בטוויטר הם מה שמאפשר למישהו להשתמש בטוויטר והם ניתנים להתאמה אישית ולהשלמה על ידך. כאשר אתה מצייץ כחברה, מותג או יחיד, תוכל לקבל ניתוח טוויטר מלא על הציוצים והעוקבים שלך. אתה יכול פשוט לצייץ סטטוס או ליצור ציוץ כדי להציג את עצמך ל- Twitterverse על ידי ספר קצת על הסיבות שלך להצטרפות לטוויטר. האנליטיקה של טוויטר אומרת לך אם מישהו לחץ על הציוץ שלך או היה מעורב בזה, אבל אתה לא צריך.

אתר הטוויטר הנייד מאפשר לך להשתמש בטוויטר בכל סמארטפון או מכשיר טאבלט. לדוגמא, כשאני בטוויטר אני יכול לצייץ מהטלפון, הטאבלט, המחשב או כל מכשיר אחר באינטרנט.

חשבון שירות ייעודי יכול להבטיח שהצוות שלך מגיב במהירות לבקשות נכנסות למידע נוסף על אופן השימוש בטוויטר לעסק שלך, קרא כיצד אנו בונים קהילה ועוקבים בטוויטר בחברה שלנו. טוויטר היא פלטפורמת המדיה החברתית הפופולרית ביותר לתקשורת בין חברות לעסקים.

משתמשי טוויטר נשארים מחוברים על ידי פרסום עדכונים, המכונים ציוצים, לאתר כדי לשתף ולגלות מידע. טוויטר הוא מקור פופולרי לחדשות חדשות, מגמות ומידע על האירועים האחרונים בעולם.

משתמשי טוויטר יכולים לבחור אם לפרסם ציוצים בפומבי או לא, אך ה- API של טוויטר מקל על המשתמשים לשתף ציוצים עם חבריהם ובני משפחתם. זכור, עם זאת, שניתן לשתף את הציוצים שלך באופן ציבורי גם אם זהות הטוויטר שלך והציוצים שלך נמחקים.