מה זה אינסטגרם?

אינסטגרם - websteps

רוצים לעשות שינוי ? תרצה לשוחח עם נציגינו? השאר פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עם תוספת של סיפורי אינסטגרם, המשתמשים יכולים להקליט ולהזרים סרטונים חיים, תמונות, סרטונים ותכנים אחרים שנעלמים. אינסטגרם הפכה לאחת מפלטפורמות המדיה החברתית הפופולאריות ביותר בעולם. הדומיננטיות שלה גדלה באופן דרמטי בשנים האחרונות, עם למעלה מ -1.5 מיליארד משתמשים פעילים ולמעלה ממיליארד עוקבים פעילים מדי חודש.

מה קורה כמחברים את חשבון האינסטגרם לדף הפייסבוק ?

כשאתה מחבר את חשבון האינסטגרם שלך לדף הפייסבוק שלך יש לך אפשרות להפוך את הסרטונים שלך לגלויים בפייסבוק. אינסטגרם מאפשרת עדכון של תצוגה מקדימה של פוסט, כלומר משתמשי אינסטגרם יכולים ללכת לסיפורי האינסטגרם שלהם כדי לפרסם סרטון שעוקבים יכולים לראות כרגע.

אתה יכול להשתמש בתכונה זו על ידי פרסום מדבקת שאלה בסיפור האינסטגרם שלך כדי לארח הפעלה חיה באינסטגרם. לאחר מכן, עלינו לבדוק כיצד ניתן לחבר את חשבונות המדיה החברתית האחרים שלך ל- Instagram, כך שכאשר תפרסם שם תמונה תוכל לשתף אותה עם קהלים מקוונים אחרים. לאחר שנרשמתם לאינסטגרם, עליכם רק להוריד אותו וליצור חשבון, גם אם אין לכם חשבון אינסטגרם.

תוכל לשתף את היצירות שלך ולראות מה אינסטגרם אוהב בחשבונך, כמו גם לייקים ושיתופים של משתמשי אינסטגרם אחרים.

אנשי אינסטגרם יכולים לסנכרן את התמונות שלהם עם רשתות חברתיות אחרות ומאפשרים לכם לפרסם תמונות אינסטגרם ישירות לפייסבוק, טאמבלר, טוויטר, פליקר ופורסקוור. ישנן כמה דרכים לתייג אנשים באינסטגרם, כולל כיתובים ותמונות מסיפורי אינסטגרם. תוכלו לשתף את תמונות האינסטגרם שלכם עם חברים, בני משפחה, קולגות, קולגות – עובדים או אפילו זרים. רשמים באינסטגרם הם רשמים שמי שרואה את ההודעות שלך יכול לראות אותם ניתן לשתף על ידי ניתוח האשטגים של אינסטגרם.

Instagram Lives

הוא כלי ותכונה מדהימים שתוכלו להשתמש בהם אם אתם רוצים להרחיב את המותג שלכם באינסטגרם. מותגים יכולים לנצל את כל מה שיש לאינסטגרם להציע באמצעות ממשק ה- API של אינסטגרם, המאפשר למשתמשים לפרסם תמונות וסרטונים ישירות לאינסטגרם באמצעות פלטפורמות של צד שלישי כמו Sendible ורשתות חברתיות אחרות כמו פייסבוק, טאמבלר, טוויטר ופורסקוור.

אנו רוצים שתדעו בדיוק מה אינסטגרם יודעת עליכם ומה היא עושה עם המידע הזה .

אנו רוצים שתדעו בדיוק מה אינסטגרם יודעת עליכם ומה היא עושה עם המידע הזה. במאמר זה נספר לכם מה אנו יודעים על אינסטגרם, ניתן לכם כמה טיפים כיצד לשפר את פרטיות האינסטגרם שלכם, וניתן לכם כמה דוגמאות למה שאתם יכולים ולא יכולים לעשות באמצעות ממשק ה- API של אינסטגרם בכדי לספק מידע על התוכן שלך. כשאתה משתמש במוצר אינסטגרם (למשל מצלמה) כדי ליצור סרטון שאתה עשוי לפרסם או לא לפרסם, אינסטגרם תביא בחשבון את המידע והתוכן שאתה מגדיר ב"האינסטגרם שלך ". באינסטגרם אדם משתמש בשם כדי להגדיר את כתובת הפרופיל ושם המשתמש שלהם. אם אתה לא זוכר שום דבר אחר מהמאמר הזה תדע שאינסטגרם היא רשת חברתית שנועדה לשתף תמונות וסרטונים. כשאתה מפרסם תמונה באינסטגרם, יש לך אפשרות לשתף אותה עם כמה רשתות חברתיות אחרות שתרצה, כמו פייסבוק, טוויטר, טאמבלר ופליקר. אינסטגרם מאפשרת לך להתחבר לרבים מהרשתות החברתיות האחרות האלה, מה שאומר שתוכל לשתף תמונות או סרטונים עם משתמשים אחרים בחשבון Instagram שלך, כמו גם עם החברים ובני המשפחה שלך. אינסטגרם משתלבת גם בפייסבוק ובטוויטר, כמו גם ב- Tumblr / Flickr, כלומר ניתן "לשתף" את הרשתות החברתיות הפופולריות ביותר על ידי הפעלה וכיבוי פשוט.

אינסטגרם

אינסטגרם היא אפליקציה המאפשרת לך לצלם תמונות ישירות מהאפליקציה או לייבא אחת מהטלפון שלך לאלבום. עם זאת, העלאה ושיתוף של תוכן קיים עם משתמשי אינסטגרם אחרים אפשרי רק דרך האפליקציה לנייד. הורידו את אפליקציית אינסטגרם ל- iOS, הורידו את אפליקציית IGTV העצמאית, פרסמו סרטון "IGTV" ושכחו להקים פלטפורמת מדיה חברתית. אתה יכול לצפות בסרטונים ב- IG TVVideos בחשבון Instagram שלך, אך לשם כך עליך להוריד את האפליקציות Android ו- Instagram.

Instagram מאפשר לך לעקוב אחרי אנשים, לעקוב אחריהם, לפרסם תמונות עם תמונות של אנשים אחרים ולקבל פיד משלך. ניתן לשתף גם בקישור לרשתות חברתיות כמו פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם, טאמבלר, פינטרסט ואחרים.