מה זה מיתוג ולמה זה חשוב לעסק שלך?

מיתוג עסקים - websteps

רוצים לעשות שינוי ? תרצה לשוחח עם נציגינו? השאר פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אני מקדיש זמן רב לדבר על למה מיתוג חשוב ולענות על שאלות מהי אסטרטגיית מותג, אבל אני צריך לעצור כאן כי יש סיבה חשובה מאוד למה זה לא חשוב.

מה זה מיתוג?

עכשיו שאתה יודע מה זה מיתוג ומה המשימה שלו בוא נדבר על מה זה באמת. במאמר זה אדבר בקצרה כיצד צריך להיראות מותג טוב, ואז אסביר מדוע זה חשוב לעסק שלך, ולמה כל חברה, ללא קשר לגודל, צריכה לשלב מיתוג באסטרטגיה השיווקית שלה. לפני שנעמיק במשמעות של מיתוג ואיך בונים מותג, בואו נחזור ליסודות הבסיסיים. מה זה מיתוג, מה זה שיווק, איך עובד מיתוג ומי צריך להרגיש סטיגמות?

מה זה זהות מותג?

זהות מותג היא הדרך בה אתה רוצה להציג את העסק שלך בפני לקוחותיך. זה בדרך כלל מורכב מתקשורת של המוצרים והשירותים שלך ומה אתה מצפה מאנשים כשהם מתקשרים איתם. זה כולל דברים כמו בחירת שם החברה, הצבעים, הצורות והגרפיקה המשמשים וסוג השפה בה משתמשים.

מיתוג משמש לזיהוי נקודות הבדל חשובות ולהפוך אותך לטוב יותר מהמתחרים שלך. פירוש הדבר לבחון מה מציע המותג שלך ולבחון מה הופך אותך ל"טוב יותר "מהמתחרים וכיצד הוא משתווה למותגים אחרים. מיתוג מקל על הצרכנים לזהות את העסק שלך כשהם רואים אותו

ועוזר להפוך את הלוגו שלך לשם נרדף לחברה. מיתוג יעזור להפוך את הלוגו ל"סמלי "עבור העסק שלך ויקל על הזיהוי מתי הצרכנים רואים אותו. מותגים, והם יתקשו "לזהות" אותך כחברה כשתראה צרכנים. מותגים, "וזה יעזור להבטיח שהלוגו יהיה" שם נרדף "לחברה שלך.

מיתוג טוב נותן ללקוחות שלך סיבה לדאוג למותג שלך לחברה שלך ולמוצרים שלך. מיתוג רע: מיתוג טוב חשוב , אך לא חשוב כמו מיתוג טוב, מכיוון שהוא נותן ל"לקוחות שלך "סיבה" לדאוג למותג החברה או המוצר. מיתוג טוב הוא חשוב, אך לא כל כך חשוב שהוא גורם לבעיות עבור החברה שלך. —- – עם מיתוג טוב, אתה יכול לתת למותג שלך צד אנושי יותר שיכול לחבר את הלקוחות שלך יותר מאשר רק עסק שהוא עסק לחלוטין. מיתוג יכול גם לעזור לעובדים שלך להשתפר מכיוון שהוא יכול להגיד להם איך להיות פרודוקטיבי ולהשיג יעדים עסקיים. מיתוג יכול לעזור לכם לזכות בלקוחות חדשים, אך עליכם להשקיע גם בהיבטי מיתוג המניעים את הצוות שלכם.

מיתוג יוצר זהות לעסק שלך 

מיתוג גם יוצר זהות לעסק שלכם ומבדיל אתכם מהמתחרים שלכם ומעניק לקונים דרך לזכור אתכם כאשר בודדים אם יודעים על היצע המותג שלך, זה מקל עליהם להעדיף את העסקים שלך על פני אחרים. המותג של החברה שלך משאיר רושם מתמשך על הצרכנים ומראה שההצעה שלך היא בחירה טובה יותר.

מה הוא מותג?

מותג הוא כל מה שמקיף את הארגון שלך ועוזר לך להתבלט מאחרים. כשאתה יוצר זהות מותג, ערכי המותג שלך חלים למעשה על האלמנטים הוויזואליים שבהם אתה משתמש לקידום העסק שלך. בין אם זה לוגו, כרטיס ביקור או אתר אינטרנט, הזהות החזותית הנכונה למיתוג שלך היא זו שמשקפת אותך בצורה הטובה ביותר. מיתוג הוא חלק חשוב בזהות החברה שלך וזהות הארגון בכללותו.

לכן עיצוב לוגו כל כך חשוב, לא רק מבחינת מה שעושה מותג, אלא גם איך בדיוק אתה רוצה לראות אותו. עבדו על שם, עיצוב וסמל בו תשתמשו עבור המותג שלכם המשקפים בקלות ממה עשוי העסק שלכם ולמה אתם שונים ממתחרים.

כאמור לעיל מותגים לעסקים קטנים חשובים מכיוון שהם מעצבים את הדרך בה אנשים חושבים על העסק שלך. כזה שתואם את הצרכים והרצונות של קהל היעד שלך יכול להשפיע באופן חיובי על האופן בו הוא תופס אותך, ולהגביר את המודעות לעסק שלך ולהניע עסק חדש. מיתוג יכול להגדיל את ערך המותג שלך, לשנות את התפיסה של אנשים או להשפיע בצורה הפוכה. אם עושים זאת לא נכון, זה יכול להשפיע לרעה על בסיס הלקוחות שלך, אך אם נעשה נכון ועם תכנון ושיווק נכונים, מיתוג יכול לשנות את האופן בו אנשים תופסים את המותג ולהעלות את ערכו, וכן להגביר עסקים חדשים.

על ידי התעמקות במטרה העומדת מאחורי המותג שלך תוכל להגדיר טוב יותר את ההזדמנויות שהוא יכול ליצור קשר עם הלקוחות שלך ולספק הנחיות שלא יסולא בפז בפיתוחם. מיתוג אמור לתת לצרכנים מבט על המותג ועל מה שעושה את העסק שלך, אפילו בלי צורך לשאול שאלות. כאשר הוא מיושם כראוי, זה נותן ללקוחות פוטנציאליים ובעבר הבנה טובה יותר מה עושה את העסק והמותג שלך שונה ממה שהם יכלו לקנות ממך. באמצעות אסטרטגיות מיתוג ושיווק כדי לפנות ללקוחות, לקוחות חדשים וקיימים ולהשפיע עליהם, מיתוג יכול לעזור לחברות להגדיל את חלקן בקול בשוק.