קידום אתרים

קידום אתרים - websteps

רוצים לעשות שינוי ? תרצה לשוחח עם נציגינו? השאר פרטים ונחזור אליכם בהקדם

websteps לוקחת אותכם לשירות שעוד לא הכרתם!

מקום בו שירות זה הוא שם המשחק

websteps העמידה מטרה מרכזית לעצמה והיא בעצם, לקחת את כל התחום של השיווק הדיגיטלי בעסק שלכם לידיים שלנו. אנחנו רוצים לתת לכם את השקט על מנת שתוכלו להשקיע את כל האנרגיות והמחשבות שלכם בלהגדיל את העסק שלכם. 

אנחנו מעמידים לרשותכם צוות מקצועי, מהיר ושירותי על מנת להעניק לכם את הרוגע.

אנו מעמידים לפניכם את השירותים הבאים:

קידום אתרים בטח נשמה לכם משהו מאד גדול ומפחיד, אך אנחנו דואגים לכך שזה יהיה מאד פשוט וקל בישבילכם. קידום אתרים באצם מתחלק למספר תחומים עיקריים קידום ממומן וקידום אורגני .

השאר פרטים ונחזור אליכם בהקדם

websteps מתמחה בקידום אתרים בגוגל. קידום בגוגל מחולק לשני חלקים מרכזיים קידום אורגני (SEO) וקידום ממומן. websteps מעניקה שירות אישי לכל לקוח ודואגת לעשות מחקר מילות מפתח מקיף ובניית תוכנית אסטרטגית לקידום העסק שלכם.

קידום אתרים אורגני בגוגל (SEO) זהו חלק מאד מרכזי ורווחי בעסק שלכם. קידום אורגני עובד לתווך הארוך וזאת הסיבה שכל חברה או ארגון שרוצה להיות במקומות הראשונים בגוגל חייבת לעשות קידום אורגני. כל יום לפחות פעם אחת ביום כל אחד מאתנו נכנס למערכת החיפוש של גוגל על מנת לחפש את השירות הדרוש לנו או המוצר הדרוש, בגוגל אנחנו נמצא את התשובה תמיד. המטרה שלנו זה להביא את האתר שלכם למקומות הראשונים במנוע החיפוש של גוגל האורגני. אנו דואגים לכסוף אותכם לנתונים ולתוצאות שאנחנו מגיעים על בסיס שבועי. מאחורינו עשרות לקוחות מרוצים משירות קידום אורגני בגוגל, אנחנו דואגים לתת לכל לקוח יחס אישי תוך שמירה על הערכים של החברה שהם אמינות, מקצועיות ושקיפות שאיתם אנחנו שומרים על לקוחותינו.

קידום ממומן בגוגל זהו חלק שנותן לעסק שלכם תוצאות יחסית מהירות. זה עובד בשיטה מאד פשוטה ובה אנחנו משלמים כסף על מנת שהמודעה או הדף נחיתה שלנו יופיעו במקומות הראשונים במנוע החיפוש של גוגל. המודעות של הקידום הממומן בגוגל מוצגות בשני מקומות מרכזיים: מקום אחד זהו רשת החיפוש כלומר במנוע החיפוש של גוגל מעל התוצאות האורגניות (שמקודמות בצורה אורגנית) וברשת המדיה אילו הם אתרים שמשתפים פעולה עם גוגל ומפרסמים בהם את המודעות. מאחורינו עשרות לקוחות מרוצים משירות קידום ממומן בגוגל, אנחנו דואגים לתת לכל לקוח יחס אישי תוך שמירה על הערכים של החברה שהם אמינות, מקצועיות ושקיפות שאיתם אנחנו שומרים על לקוחותינו.

websteps קידום אתרים ברשתות חברתיות זה נושא שלכל אחד שלא מגיע מהתחום נראה ממש גדול ומסובך, אנחנו נבהיר את הקשר בין מדיה חברתית לקידום אתרים ונראה לכם כיצד לגרום לקידום אתרים ברשתות חברתיות לעבוד עבור אתר הוורדפרס שלכם. websteps קידום אתרים ברשתות חברתיות תראה לכם מה עליכם לעשות בכדי להשיג את היתרונות של הנוכחות החברתית שלכם בדירוג החיפוש. אנו נראה לכם כיצד לשפר את SEO שלך ברשתות החברתיות , אך יתכן וזה לא יהיה קל כמו שאתם חושבים. אנו בwebsteps מאמינים שעל מנת שלקוחות שלנו יוכלו להיות רגועים ושקטים ולהישאר איתנו להרבה זמן אנחנו מפעל לפי הערכים שלנו אמינות, מקצועיות ושקיפות .