כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס ביקור דיגיטלי - websteps

רוצים לעשות שינוי ? תרצה לשוחח עם נציגינו? השאר פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כרטיס הביקור הדיגיטלי הוא מושג חדש המתפתח משימוש יומיומי לשימוש יומיומי, באמצעות הטלפון החכם בכיס של איש מקצוע. זהו השלב הבא לעבוד ללא נייר בכל תחומי העסק שלך והוא חלק חשוב מהמאמץ לעבוד ללא נייר בכל תחומי העסק שלך.

למה כרטיס ביקור דיגיטלי ולא מודפס ?

בואו נסתכל על כמה מהסיבות שבגללן כרטיס ביקור מודפס או דיגיטלי עדיין נחוץ. אתה יכול להשתמש בתבנית מותג כדי ליצור כרטיס ביקור דיגיטלי, והתבניות הטובות ביותר לכרטיסי ביקור מכילות מגוון של אלמנטים עיצוביים כגון צבע, גופן, ערכת צבעים, טיפוגרפיה, ערכות צבעים.

אם יש לך את המשאבים, אתה יכול ליצור ולקודד כרטיס ביקור דיגיטלי כדי להביא אותו לתחום שלך ולהדפיס אותו.

מי שמתקשר יכול לראות אותו ולסרוק את קוד ה- QR בטלפון שלו וכשמישהו סורק את הקוד מופיע כרטיס הביקור הדיגיטלי. משם תוכלו לשמור את המפה כ- .vcf ואז לשתף אותה בדואר אלקטרוני על ידי העתקת הקישור למפות. אם אתה נמצא במרחק מהרשת, אתה יכול גם לשתף אותו ברשתות החברתיות על ידי העתקה והדבקה של קישור לכרטיס שלך ואז הדבקתו. לאחר מכן ניתן להדפיס את כרטיס הקשר ולהשתמש בו דיגיטלית כמו כרטיס ביקור רגיל.

ניתן להטמיע את כרטיס הביקור הדיגיטלי בכרטיס נייר על ידי הצבת קוד QR קטן או תמונה בפינה

ניתן להטמיע את כרטיס הביקור הדיגיטלי בכרטיס נייר על ידי הצבת קוד QR קטן או תמונה בפינה בעת יצירת הרקע הווירטואלי, קשר אותו לכרטיס הביקור הדיגיטלי והראה את קודי ה- QR. אתה יכול להוסיף תמונה שלך או כל דבר אחר שתרצה להכניס לכרטיס הביקור הדיגיטלי שלך אם תרצה. אם יש לך גישה לטלפון או למחשב לכולך כרטיס ביקור דיגיטלי בכיס שלך ואתה צריך לדאוג שמניות הכרטיסים שלך יהיו נדירות. אם אתה משתמש בכרטיסי ביקור מודפסים, השתמש בהם לטובתך על ידי שימוש בקישוריות שהכרטיסים מספקים. הכללת נקודות בעיצוב כרטיסי הביקור הדיגיטליים תעזור למאמצי השיווק שלך במידה רבה ביותר. כל עוד יש לך גישה לטלפון ולמחשב, יש לך את כרטיס הביקור הדיגיטלי שלך בארנק.

יתרונות של כרטיס ביקור דיגיטלי

אתה יכול לשים כמה או מעט מידע בכרטיס הביקור הדיגיטלי שלך שאתה רוצה ולעולם לא נגמר לך המקום. ניתן להחליף כרטיסי ביקור דיגיטליים באופן אישי או באינטרנט, כך שעליך לבזבז הרבה כסף על הדפסת כרטיסי ביקור חדשים. אם נדרש מגע פיזי, אתה יכול להכניס אותו לארנק שלך ולהשתמש בו כמו מגע פיזי. הם אף פעם לא זקוקים למילוי מחדש וכשאתה בחנות הם כל כך קלים לשימוש שאתה אפילו צריך כרטיס חדש.

בעידן הדיגיטל כרטיס ביקור דיגיטלי חיוני

חיוני שתשתמשו גם בכרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם כדי לשתף את פרטי הקשר שלכם בתצוגה נוחה. כך גם תוכלו למתג את העסק שלכם ולהבדיל אותו מהמתחרים. כרטיסי ביקור דיגיטליים מושלמים לאיחוד כל החשבונות ופרטי ההתקשרות שלך לתצוגה יחידה, כך שהם תמיד מעודכנים בפרטי הקשר. הם מאפשרים לך לערוך את הכרטיס בכל עת ולשתף את אותו מידע כמו כרטיסי הקשר הפיזיים שלך, כגון כתובות דוא"ל ומספרי טלפון. כרטיס ביקור דיגיטלי יכול להיות דרך נהדרת להבטיח שיש לך קשרים איתם בצורה קלה ונוחה יותר

הם אידיאליים לספק ללקוחות ולקוחות פוטנציאליים את כל המידע שאתה מצפה מהם, והם דרך מצוינת ליצור קשר עם הלקוחות שלך או עם הלקוחות הפוטנציאליים שלך.

החיסרון של כרטיסי ביקור דיגיטליים הוא שהם נשלחים באמצעות SMS, אך דורשים מהאינטרנט להעביר אותם. אם אתה משתמש בצורת הורדה המאפשרת לך ליצור כרטיס ביקור דיגיטלי, ייתכן שתוכל להחליק את התהליך הארוך הזה.

כרטיסי ביקור דיגיטליים מסוימים דורשים אחסון נפרד

עוד שאפליקציות מיוחדות עבורם מגבילות את יכולתך לשתף כרטיסים כאלה עם הלקוחות שלך. יישומי כרטיסי ביקור דיגיטליים לוקים בחסר, ולקוחות זקוקים לגישה מהירה לאינטרנט לפני שהם משתפים אותו. אם אתה משתף את הכרטיס עם לקוח (או אחרים), זה יכול לגרום לבעיות אם הטלפון או המחשב של הלקוח קורסים או שהיישום נכשל.

אם אין לכם כרטיס ביקור דיגיטלי?

אם אין לכם כרטיס ביקור דיגיטלי תוכלו ליצור אותו בעצמכם ולהתאים אותו כך שיתאים למותג שלכם. אתה יכול גם ליצור כרטיס ביקור דיגיטלי בחינם על ידי ייבוא והזנה ידנית של המידע מפרופיל הפייסבוק שלך. כך או כך, המטרה היא שיהיה לך כרטיס ביקור דיגיטלי משלך שתוכל לשלוח כרצונך. נוחות אנשים נוטים לאבד או לשכוח כרטיסי ביקור, כך שאם אתה מוכן ליצור כרטיס ביקור דיגיטלי, זה יכול להיות מועיל אם יש לך כלים להנגיש אותו. תוכלו לאחסן את כרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם בקלות בטלפון הנייד, לגשת אליו ולשתף אותו בכל עת. המשמעות היא שתוכל לשתף דיגיטלית את כרטיס הביקור שלך עם אנשי הקשר או הסמינרים האינטרנטיים שלך בצ'אט קבוצתי, במקום לתת להם כרטיס פיזי אם הם מוסרים אותו.