השירותים שלנו

websteps - השירותים שלנו

רוצים לעשות שינוי ? תרצה לשוחח עם נציגינו? השאר פרטים ונחזור אליכם בהקדם

websteps לוקחת אותכם לשירות שעוד לא הכרתם!

מקום בו שירות זה הוא שם המשחק

websteps העמידה מטרה מרכזית לעצמה והיא בעצם, לקחת את כל התחום של השיווק הדיגיטלי בעסק שלכם לידיים שלנו. אנחנו רוצים לתת לכם את השקט על מנת שתוכלו להשקיע את כל האנרגיות והמחשבות שלכם בלהגדיל את העסק שלכם. 

אנחנו מעמידים לרשותכם צוות מקצועי, מהיר ושירותי על מנת להעניק לכם את הרוגע.

אנו מעמידים לפניכם את השירותים הבאים:

השאר פרטים ונחזור אליכם בהקדם

קידום אתרים בטח נשמה לכם משהו מאד גדול ומפחיד, אך אנחנו דואגים לכך שזה יהיה מאד פשוט וקל בישבילכם. קידום אתרים באצם מתחלק למספר תחומים עיקריים קידום ממומן וקידום אורגני .

websteps מתמחה בקידום אתרים בגוגל. קידום בגוגל מחולק לשני חלקים מרכזיים קידום אורגני (SEO) וקידום ממומן. websteps מעניקה שירות אישי לכל לקוח ודואגת לעשות מחקר מילות מפתח מקיף ובניית תוכנית אסטרטגית לקידום העסק שלכם.

קידום אתרים אורגני בגוגל (SEO) זהו חלק מאד מרכזי ורווחי בעסק שלכם. קידום אורגני עובד לתווך הארוך וזאת הסיבה שכל חברה או ארגון שרוצה להיות במקומות הראשונים בגוגל חייבת לעשות קידום אורגני. כל יום לפחות פעם אחת ביום כל אחד מאתנו נכנס למערכת החיפוש של גוגל על מנת לחפש את השירות הדרוש לנו או המוצר הדרוש, בגוגל אנחנו נמצא את התשובה תמיד. המטרה שלנו זה להביא את האתר שלכם למקומות הראשונים במנוע החיפוש של גוגל האורגני. אנו דואגים לכסוף אותכם לנתונים ולתוצאות שאנחנו מגיעים על בסיס שבועי. מאחורינו עשרות לקוחות מרוצים משירות קידום אורגני בגוגל, אנחנו דואגים לתת לכל לקוח יחס אישי תוך שמירה על הערכים של החברה שהם אמינות, מקצועיות ושקיפות שאיתם אנחנו שומרים על לקוחותינו.

קידום ממומן בגוגל זהו חלק שנותן לעסק שלכם תוצאות יחסית מהירות. זה עובד בשיטה מאד פשוטה ובה אנחנו משלמים כסף על מנת שהמודעה או הדף נחיתה שלנו יופיעו במקומות הראשונים במנוע החיפוש של גוגל. המודעות של הקידום הממומן בגוגל מוצגות בשני מקומות מרכזיים: מקום אחד זהו רשת החיפוש כלומר במנוע החיפוש של גוגל מעל התוצאות האורגניות (שמקודמות בצורה אורגנית) וברשת המדיה אילו הם אתרים שמשתפים פעולה עם גוגל ומפרסמים בהם את המודעות. מאחורינו עשרות לקוחות מרוצים משירות קידום ממומן בגוגל, אנחנו דואגים לתת לכל לקוח יחס אישי תוך שמירה על הערכים של החברה שהם אמינות, מקצועיות ושקיפות שאיתם אנחנו שומרים על לקוחותינו.

websteps קידום אתרים ברשתות חברתיות זה נושא שלכל אחד שלא מגיע מהתחום נראה ממש גדול ומסובך, אנחנו נבהיר את הקשר בין מדיה חברתית לקידום אתרים ונראה לכם כיצד לגרום לקידום אתרים ברשתות חברתיות לעבוד עבור אתר הוורדפרס שלכם. websteps קידום אתרים ברשתות חברתיות תראה לכם מה עליכם לעשות בכדי להשיג את היתרונות של הנוכחות החברתית שלכם בדירוג החיפוש. אנו נראה לכם כיצד לשפר את SEO שלך ברשתות החברתיות , אך יתכן וזה לא יהיה קל כמו שאתם חושבים. אנו בwebsteps מאמינים שעל מנת שלקוחות שלנו יוכלו להיות רגועים ושקטים ולהישאר איתנו להרבה זמן אנחנו מפעל לפי הערכים שלנו אמינות, מקצועיות ושקיפות .

רוצים לעשות שינוי ? תרצה לשוחח עם נציגינו? השאר פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בניית האתרים כבר מזמן הפך להיות לדבר בסיסי בכל עסק. אנחנו דואגים לבחור את האתר המתאים לעסק שלכם. קיימים סוגים שונים של אתרים: 

דף נחיתה זהו דף אחד שבו רושמים את הדברים המרכזיים שאנו רוצים שהלקוח שלנו יראה והדבר המרכזי בו זה השארת פרטים או כל סוג של קריאה לפעולה על מנת שנוכל ליצור קשר עם הלקוח.

אתר תדמית – זהו הטרנד החדש של הצגת המוצר/ השירות שלכם! אתרי תדמית נועדו להדגיש את מי שאתם ומה שאתם מייצגים – זה יכול להיות כל דבר: אידיאולוגיה, שינוי, מוצר שהמצאתם, שירות מיוחד שאתם מציעים. אתרי התדמית הם המותג האישי שלכם או של המוצר אותו אתם מפתחים. על ידי יצירת אתר תדמית, אתם תחשפו את פרי היצירה שלכם לעולם הרחב – זה יכול להיות כל אזור גיאוגרפי שונה על גבי המפה, או אתר הבנוי בשפות מרובות לחשיפה גלובלית רחבה.

אתרי סחר אלו הם חנויות אינטרנטיות המאחסנות בתוכן עשרות אלפי מוצרים, המיועדים לקהלי לקוחות רבים ושונים, בכל אזור גיאוגרפי בו תבחרו לפרסם את אתר הסחר שלכם. חנויות אינטרנטיות התפתחו כתוצאה מהביקוש הגובר לחשיפה רבה של קהלי היעד השונים בכל רחבי העולם! אם בעבר הייתם פותחים חנות רגילה ברחובות העיר, אז כיום ניתן להקים אתר סחר, המשמש כחנות אינטרנטית – בה ימכרו כל סוגי המוצרים שלכם.

רוצים לעשות שינוי ? תרצה לשוחח עם נציגינו? השאר פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כתיבת תוכן זהו אחד הנושאים החשובים בתחום הקידום. אנו ב websteps מתמחים בהתאמת התוכן המתאים לאתרים שלכם, פוסטים, בלוגים וכל סוגי רשתות חברתיות.

אנו מתמחים בסוגים שונים של כתיבות תוכן והם:

אם אתם מחפשים אחר כתיבת תוכן מותאמת לאתרי הסחר או חנויות אינטרנטיות הרי שחברת WEBSTEPS מקצוענים לתיאור המוצרים שלכם, הנמצאים בחנויות האינטרנטיות שברשותכם. כל בעל עסק שרוצה לקדם את אתר החנות שלו צריך להכניס מידע ותוכן אודות המוצרים הנמצאים בחנות האינטרנטית. כתיבה מקצועית ואורגנית תעזור לכם לקדם את החנות שלכם במנועי החיפוש בגוגל. על ידי כתיבה נכונה של מקצועני הWEBSTEPS ניתן להביא את החנות האינטרנטית שלכם למקומות הראשונים בכל פלטפורמות החיפוש. צוות WEBSPTEPS עומד מאחורי הצלחה משחררת של עשרות ומאות לקוחות מרוצים עם כתיבת תוכן למוצרי החנות מכל המגוונים והסוגים השונים.

כתיבת תוכן לאתרי תדמית זאת כתיבה ייחודית במינה המיועדת ליצור מכם או מהשירות שלכם את המותג הבלעדי השייך רק לכם ומייצג את מי ואת מה שאתם בוחרים! כתיבה לאתרי תדמית זאת כתיבה שיווקית ואורגנית, אשר מטרתה לקדם את התדמית העסקית שלכם, להציג אותה לקהל הקוראים, ולגרום לעניין ולסקרנות בתוכן הכתוב, לצד מילות המפתח הייחודיות בכתיבת התוכן – אשר יעלו את השם שלכם למקומות הגבוהים ביותר במנועי חיפוש השונים. צוות WEBSTEPS ערוך לספק עבורכם את כותבי התוכן הייחודיים ביותר אשר יפתחו את התדמית והמותג הפרטי שלכם, ויספקו לכם את הכתיבה המיטבית אודות כתיבת התוכן לאתרי התדמית שלכם.

כתיבה אורגנית וכתיבה המיועדת למנועי החיפוש השונים, זוהי כתיבת תוכן המותאמת SEO. קידום אורגני נעשה על ידי תהליך כתיבת תוכן ייחודי במינו, אשר משלב את מילות המפתח השונות בכתיבה שלכם, כאשר מנועי החיפוש השונים נתקלים בעמודיכם במילות מפתח רבות ומגוונות, כך גם עולה הרייטינג של האתר שלכם, ומנוע הגוגל מקדם את האתר הפרטי לעמודים המתקדמים ביותר. כתיבה המותאמת עבור SEO או כתיבה אורגנית – כל אלו הם מילים נרדפות אודות תהליך קידום אורגני במנוע החיפוש גוגל. צוות WEBSTEPS ערוכים לספק לכם את כתבי כתיבת התוכן האורגני המיוחדים ביותר, אשר יוכלו לעזור לכם להעלות את אתרי הסחר שלכם או אתרי התדמית למקומות הראשונים בגוגל. WEBSTEPS מבטיחים את מקצועיות כתבי התוכן, כאשר מאחורי הכתיבה האורגנית עומדים עשרות ומאות פרויקטים מצליחים אשר גרמו לרבות מהלקוחות שלנו להמריא גבוה בראש רשימות מנוע החיפוש – גוגל.

כתיבת תוכן לדפי הנחיתה השונים, הינה כתיבה מיוחדת וייחודית במינה אשר מספקת את האינפורמציה הדרושה אודות המוצר או השירות שלכם, וגורמת לאנשים ללחוץ על השארת פרטים. זאת היא כתיבה אימפולסיבית ביותר, הנעשית בעזרת קפידה יתרה. המטרה העילאית ביותר בדפי הנחיתה השונים, זה למשוך את קהל הלקוחות ללחוץ על השארת פרטים או על הרישום לתהליך הרכישה. צוות WEBSTEPS מוכן ומזומן לבנות עבורכם את דפי הנחיתה המרהיבים והמיוחדים ביותר, תוך דגש עבור כתיבת תוכן המותאמת עבור עמודי הנחיתה. כתבי התוכן של WEBSTEPS עומדים מאחורי מאות ואלפי פרויקטים מוצלחים של כתיבת תוכן עבור עמודי הנחיתה השונים. כתיבה אורגנית ואימפולסיבית אשר תביא את קהל הלקוחות שלכם להשארת פרטים או הזמנת המוצר שלכם!

כתיבה שיווקית, כתיבה מסחררת וכתיבה מושכת את העין ואת הלב לקניית או רכישת מוצר! אז מהי כתיבה שיווקית? ולמה דווקא איתנו? אז ככה נתחיל בזאת.. כי הכתיבה השיווקית נועדה לבטל את הכתיבה הפורמאלית שהייתה שרויה עד היום בכל אתרי האינטרנט השונים. בעצם, הכתיבה השיווקית נועדה לשווק את המוצר שלכם… וכל זאת נעשה על ידי שפה ידידותית ונוחה לקורא, שפה מושכת ומעניינת. כתיבת תוכן שיווקי נועדה לעניין את הקורא ולסקרן אותו, תוך כדי שימוש במילות המפתח השונות בתוכן הכתיבה עצמו. הכתיבה השיווקית הינה כתיבה לא קלה ליישום, ונדרשים שנות ניסיון רבות כדי ליישם אותה באתרי האינטרנט השונים. צוות WEBSTEPS ערוך לספק לכם את כותבי התוכן השיווקי אשר יכתבו לכם את התכנים המיוחדים והייחודיים ביותר! עם WEBSTEPS אתם נמצאים בידיים הטובות ביותר, כתבי התוכן של הכתיבה השיווקית שלנו ישדרגו לכם כל מוצר וכל שירות וישווקו אותו בצורה הנכונה והמותאמת ביותר לכל פלטפורמה וגילה המיועד.

כתיבת תוכן לרשתות החברתיות נועדה למשוך את תשומת הלב של אנשי ונשות הרשתות הווירטואליות! לרוב מדובר בקהל צעיר וחדשני היושב בפלטפורמות האינטרנט השונות, לדוגמת פייסבוק ואינסטגרם, יוטיוב ולינקדאין. כתיבת תוכן לרשתות החברתיות זוהי כתיבה קלילה ומושכת, מסקרנת ומעניינת, הנועדה למשוך את תשומת לב הלקוח על ידי משפטי מפתח עוצמתיים ומהירים, אשר על ידי קריאה מהירה אודות המשפטים האלה – אנחנו כבר נרצה ללחוץ על הקישור המצורף ולרכוש את המוצר המוצג! צוות WEBSTEPS ערוך לספק עבורכם את כתבי התוכן המיוחדים ביותר של כתיבת תוכן המותאמת לרשתות החברתיות השונות. עם WEBSTEPS אתם נמצאים בידיים הבטוחות והטובות היותר אשר ירשמו לכם את התכנים המיוחדים ביותר אודות דפי הפייסבוק ועמודי האינסטגרם שלכם.